zemní a výkopové práce

VÝMĚNA, REKONSTRUKCE, OPRAVA POŽERÁKU V RYBNÍKU

Naše firma Vám s radostí zrealizuje výměnu požeráku na klíč, nebo provede částečnou rekonstrukci či opravu požeráku v rybníku dle vašeho přání.


Požerák nebo-li jinak řečeno kbel, je zařízení určené pro výpust rybníka. Jedná se o šachtu, která je situována v blízkosti hráze rybníka.
Přes tuto šachtu voda přepadá až na dno šachty a dále voda odtéká potrubím přes hráz do recipientu.


Nejenže Vám vyměníme či opravíme požerák v rybníku, ale rádi s Vámi budeme spolupracovat i na komplexním čištění rybníku od bahna.


V jakých lokalitách Vám požerák v rybníku vyměníme či opravíme?


Výměnu či opravu požeráku provádíme ve většině případech ve Středních Čechách, jako jsou lokality Benešov u Prahy a v lokalitě Praha, ale i po celé ČR. Můžete nás navštívit přímo u nás v lokalitě Olbramovice, které se nechází mezi Táborem a Prahou, cca čtrnáct kilomentrů od Benešova směrem k městu Tábor a cca šest kilomentrů od Votic směrem k hlavnímu městu Praha. Zejména tedy působíme v lokalitách Benešov, Votice, Olbramovice, Bystřice, Maršovice, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Sedlčany, Heřmaničky, Miličín, Neustopov, Jankov, Vlašim. Dále v lokalitě Čerčany a Říčany, ale samozřejmě nás kontaktujte i z ostatních oblastí Středních Čech a hlavního města Prahy.


V případě zájmu o výměnu či rekonstrukci požeráku v rybníku nás neváhejte kontaktovat.Těšíme se na spolupráci.